نمایشگاه بین المللی اختراعات "سیلیکون ولی" آمریکا

  • خانه / رویداد در حال ثبت نام / نمایشگاه بين المللي…

نمایشگاه بين المللي اختراعات آمریکا

♦ نمایشگاه بين المللي اختراعات و تكنولوژيهاي جدید “سیلیکون ولی” آمریکا

♦ وضعيت : درحال ثبت نام

♦ مهلت ثبت نام: 1 خرداد ماه ۱۴۰۰

♦ تاریخ برگزاری: 20 الی 22 خرداد ماه ۱۴۰۰

♦دریافت فرم ثبت نام: “دریافت فایل ثبت نام با فرمتPDF” 

♦ سايت رسمي مرجع برگزار كننده:

www.sviif.com

sviif-2021 Poster

فستیوال بين المللي اخترعات کشور آمریکا
در منطقه سیلکون ولی
Silicon Valley
مرکز نمایشگاهی سانتا کلارا
Santa Clara Convention Center
سانفرانسیسکو
San Francisco

” لازم به ذکر است به دلیل موج جدید شیوع و گسترش بیماری کرونا این رویداد در سال 2021 به صورت آنلاین برگزار می گردد “

نمایشگاه بین المللی و تخصصی اختراعات كشور آمريكا (SVIIF) در تاریخ 10 الی 12 ژوئن ۲۰۲۱ میلادی برابر با 20 لغایت 22 خرداد ماه ۱۴۰۰ با حمايت فدراسيون بين المللي مخترعان (IFIA)، دفتر ثبت بين المللي اختراعات كشور آمريكا (USPTO) ، سازمان مالکیت های فکری ملل متحد (WIPO)، موسسه مخترعان کشور آمریکا (UIA) در منطقه سیلکون ولی (مرکز نمایشگاهی سانتا کلارا) با حضور مخترعین، دانشگاههای معتبر کشور آمریکا و موسسات علمي و تحقيقاتي بيش از ۳۰ كشور از جمله استراليا، كانادا، بحرين، بلغارستان، چين، كرواسي، چك، دانمارك، مصر، فرانسه، ايسلند، ايرلند، كره جنوبي، فليپين، لهستان، كامرون، اسپانيا، سوئد و… برگزار مي گردد. لازم به ذکر است این فستیوال جهانی در سال 2021 به دلیل شیوع و جهش ویروس کرونا به صورت مجازی و آنلاین برگزار می گردد.
با توجه به حمایت سازمانهای مهم بین المللی درحوزه اختراعات و همچنین برگزاری در منطقه سیلکون ولی که از مهمترین قطبهای نوآوری و فناوری تحول آفرین جهان می باشد، این عرصه جهانی یکی از برترین و معتبرترین نمایشگاههای اختراعات در دنیا محسوب می گردد.
لازم به ذکر است همزمان با برگزاری این عرصه بین المللی فرصت های آموزشی شامل سمینار، کارگاه آموزشی و پنل های بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات روز اختراعات ، نوآوری و روشهای تجاری سازی و ایجاد کسب کارهای کوچک و متوسط زود بازده در حوزه اختراعات و نوآوری توسط سازمان مالکیت های فکری ملل متحد (WIPO) و موسسه مخترعان کشور آمریکا (UIA) به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است کلیه مخترعانی که دارای مدرک عضویت Inv از فدراسیون بین المللی مخترعان هستند برای ثبت نام و شرکت در این رقابت بین المللی از تسهیلات ویژه ای که فدراسیون جهانی مخترعان IFIA برای اعضای Inv در نظر گرفته است بهره مند خواهند شد.

 کسب اطلاعات بیشتر:

9654 7763 021

4174 7763 021