• خانه / Case Study / کاهش انتقال ویروس…

کاهش انتقال ویروس با کمک جاصابونی خودکار

یکی از ابزارهایی که می‌توانند میزان انتقال میکروب و ویروس را کاهش دهند، جاصابونی‌هایی هستند که نیازی به لمس کردن یا زدن دکمه آنها وجود ندارد.

در حال حاضر، انواع گوناگونی از جاصابونی‌های مخصوص صابون‌های فوم در بازار هستند که نیازی به لمس کردن ندارند تا امکان انتقال آلودگی کاهش یابد. این دستگاه‌ها در شکل‌ها و اندازه‌های متفاوتی وجود دارند و شاید نام آشنایی نداشته باشند اما ناشناس بودن نام یک محصول، لزوما به معنای بی‌کیفیت بودن آن نیست.

“فورتی‌فور” (Forty4)، یک جاصابونی جدید است که برای استفاده از صابون فوم ابداع شده است.

یک مزیت خوب فورتی‌فور این است که نباید حتما برای آن صابون فوم که معمولا هزینه بالایی دارد خریداری کرد؛ بلکه می‌توان مایع صابون معمولی را به همراه میزان مناسبی از آب در آن به کار برد تا فوم مناسب آماده شود. تنها کافی است صابون را در محفظه بریزید، آب را به آرامی به آن اضافه کنید و سپس آنها را هم بزنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های فورتی‌فور، محفظه بزرگ آن است که گنجایش ۴۵۰ میلی‌لیتر را دارد و اغلب نیازی نیست که دوباره پر شود.

شاید فورتی‌فور، زیباترین مدل از چنین جاصابونی‌هایی نباشد اما عدم نیاز به لمس کردن آن، یک نقطه قوت به شمار می‌رود که می‌تواند میزان انتقال آلودگی را در شرایط همه‌گیری کروناویروس کاهش دهد.

فورتی‌فور می‌تواند وظیفه خود را به صورت خودکار و بدون نیاز به لمس شدن انجام دهد و انتخاب خوبی برای دستشویی و آشپزخانه به شمار می‌رود.

منبع تامین نیروی فورتی‌فور، تنها دو باتری است.

 

منبع: ایسنا