نمایشگاه بين المللي اختراعات لهستان "IWIS 2024"

  • خانه / رویداد در حال ثبت نام / نمایشگاه بين المللي…

نمایشگاه بين المللي اختراعات لهستان 2024

♦ نمایشگاه بين المللي اختراعات کشور لهستان “ورشو”

♦ وضعيت:  در حال ثبت نام

مهلت ثبت نام:  10 شهریور 1403

♦ تاریخ برگزاری:   23 لغایت 25 مهر ماه 1403

♦دریافت فرم ثبت نام: “دریافت فایل ثبت نام با فرمتPDF”

♦ سايت رسمي مرجع برگزار كننده

www.iwis.pl

نمايشگاه بين المللي اختراعات و مسابقات جهانی اختراعات شیمی کشور لهستان (ورشو)

نمایشگاه بین المللی و تخصصی اختراعات کشور لهستان (IWIS) همه ساله در دانشگاه پلی تکنیک شهر ورشو و زیر نظر مستقیم وزارت علوم و آموزش عالی کشور لهستان و با حمایت فدراسیون جهانی مخترعین IFIA، سازمانهای علمی و تحقیقاتی و مراکز مرتبط با مخترعین و وزارتخانه های علوم ، آموزش و تحقیقات بیش از 25 کشور از جمله فرانسه ، آلمان ، رومانی ، روسیه ، کرواسی ، مالزی ، مجارستان ، پرتغال ، هلند ، اسپانیا ، کرۀ جنوبی ، تایوان و … برگزار میگردد. تاریخ برگزاری این عرصه بین المللی از 14 الی 16 اکتبر 2024 میلادی برابر با 23 لغایت 25 مهر ماه 1403 می باشد.

اطلاعات کلی نمایشگاه

به طور متوسط همه ساله در حدود 400 مخترع از 25 كشور جهان در اين رخداد بين المللي در مساحتي به متراژ 5000 متر مربع در دانشگاه ملی پلی تکنیک شهر وشور حضور مي يابند و همچنين آمار بازديد كنندگان از اين نمايشگاه به طور ميانگين در حدود ده هزار نفر بوده كه در حدود بیست درصد از بازديد كنندگان متخصصين و سرمايه گذاران كارخانه ها و مراكز مهم توليدي کشور لهستان مي باشند.

همچنین همه ساله همزمان با این رویداد مسابقات جهانی اختراعات شیمی با حضور استاتید و نوآوران این حوزه برگزار می گردد که 3 اختراع برتر در این زمینه پس از انتخاب توسط هئیت داوران موفق به کسب مدال و گواهی در حوزه اختراعات شیمی می گردند.

مزایای شرکت در این عرصۀ بین المللی

♦عرضه و فروش مستقیم دستاوردهای پژوهشی و یافتن پشتیبان مالی جهت تولید اختراع
♦شرکت در بخش مسابقه و کسب جوایز و مدال از سازمانهای بین المللی مرتبط با اختراعات و نوآوری
♦ارتباط مستقیم پژوهشگران با مراکز علمی ، دانشگاه ها و سازمانهای بین المللی مخترعان
♦کسب اطلاع از دستاوردهای پژوهشی ، اختراعات و فن آوری های روز دنیا

برخي از نكات مهم در خصوص این عرصۀ بین المللی

برگزاری اين عرصۀ مهم بین المللی فرصتی جهت معرفی و آشنائی مخترعين و نوآوران کشور جمهوري اسلامي ايران با مجامع علمی ، دانشگاهها و سازمانهای مرتبط با اختراعات و مخترعین در سطح بین المللی و کسب اطلاعات از اختراعات و فن آوری های روز دنیا و همچنین جهت ارائۀ اختراعات ثبت شده مخترعان کشور در سطح بین المللی می باشد و نیز عرصه ای برای ورود به بازارهای جهانی و یافتن حمایت کنندۀ مالی برای تولید دستاوردهای علمی مي باشد.

 کسب اطلاعات بیشتر:

9654 7763 021

4174 7763 021

از