نمايشگاه بين المللي کار آفرینی و نوآوری های بانوان در کشور کره جنوبی

  • خانه / رویداد در انتظار / نمایشگاه نوآوری های…

نمایشگاه نوآوری های بانوان کره جنوبی

♦ جشنواره بین المللی بانوان مخترع و کارآفرین کشور کره جنوبی

♦ وضعيت : آغاز ثبت نام از فروردین ماه ۱۴۰۰

♦ مهلت ثبت نام: ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

♦ تاریخ برگزاری: خرداد سال ۱۴۰۰

♦دریافت فرم ثبت نام: “دریافت فایل ثبت نام با فرمتPDF” (فرم ثبت نام از نیمه دوم فروردین ماه ۱۴۰۰ در دسترس خواهد بود)

♦ سايت رسمي مرجع برگزار كننده:

www.kiwie.or.kr

6

12

دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی بانوان مخترع و کارآفرین کشور کره جنوبی و کارگاه تخصصی آموزشی چشم انداز مالکیت فکری و تبديل ايده به ثروت در ژوئن ۲۰۲۱ میلادی برابر با خرداد ماه ۱۴۰۰ در شهر سئول و در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی این شهر(KINTEX) برگزار می گردد.
این عرصه بین المللی همه ساله زیر نظر دولت کره جنوبی، وزارت زنان و خانواده، سازمان مالیکت هاي فکری ملل متحد (WIPO) و تحت حمایت مستقیم فدراسیون بین المللی مخترعان (IFIA) برگزار می گردد و همه ساله بانوان مخترع و کار آرفرین از ۲۵ کشور جهان در حدود ۱۵۰ اختراع و نوآوری را به مدت ۴ روز در این عرصه جهانی به معرض نمایش می گذارند.
همچنین در حاشيه برگزاري اين جشنواره همه ساله نشست یک روزه تخصصی با محوريت هم انديشي بانوان در خصوص كارآفريني و ايجاد مشاغل مرتبط با نوآوري برگزار می گردد.
بازدید بیش از شش هزار نفر در مدت ۴ روز از این جشنواره نشانگر اهمیت این عرصه بین المللی در حوزه اختراعات و نوآوری توسط بانوان می باشد.
ضمناً بانوان شركت كننده در اين رويداد پس از پايان جشنواره به مدت 3 روز در کارگاه تخصصی چشم انداز مالکیت فکری و تبديل ايده به ثروت كه توسط سازمان مالكيتهاي فكري ملل متحد (WIPO) و سازمان ثبت اختراعات كشور كره جنوبي (‏KIPO) در محل ساختمان سازمان پيشرفت اختراعات کشور کره جنوبی در شهر سئول شركت نمودند.
این کارگاه آموزشی به منظور آموزش و بهره مندي بانوان شرکت کننده در این عرصه بین المللي با آخرین قوانین مالکیت معنوي و روش هاي نوین تولید و کار آفریني جهان در حیطه بانوان برگزار می گردد و استاتید برجسته ای از سازمان مالکیتهای فکری ملل متحد(WIPO) ، کار آفرینان موفق کشور کره جنوبی و …. سرفصل های آموزشی این دوره را به شرکت کنندگان ارائه می کنند.

 کسب اطلاعات بیشتر:

9654 7763 021

4174 7763 021