نمايشگاه بين المللي کار آفرینی و نوآوری های بانوان در کشور کره جنوبی

  • خانه / رویداد در انتظار / نمایشگاه نوآوری های…

نمایشگاه نوآوری های بانوان کره جنوبی ۲۰۲۴

♦ جشنواره بین المللی بانوان مخترع و کارآفرین کشور کره جنوبی

♦ وضعيت : آغاز ثبت نام از فروردین ماه ۱۴۰۳

♦ مهلت ثبت نام: یکم خرداد ماه ۱۴۰۳

♦ تاریخ برگزاری:  تیر ماه ۱۴۰۳

♦دریافت فرم ثبت نام: “دریافت فایل ثبت نام با فرمتPDF” (فرم ثبت نام از فروردین ماه ۱۴۰۳ در دسترس خواهد بود)

♦ سايت رسمي مرجع برگزار كننده:

www.kiwie.or.kr

 

شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی بانوان مخترع و کارآفرین
کشور کره جنوبی
(KIWIE 2024)

شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی بانوان مخترع و کارآفرین کشور کره جنوبی و کارگاه تخصصی آموزشی چشم انداز مالکیت فکری و تبديل ايده به ثروت در جولای ۲۰۲۴ برابر با تیر ماه ۱۴۰۳ در شهر گویانگ (سئول) و در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی این شهر(KINTEX) برگزار می گردد.
این عرصه بین المللی همه ساله زیر نظر دولت کره جنوبی، وزارت زنان و خانواده، سازمان مالیکت هاي فکری ملل متحد (WIPO) و تحت حمایت مستقیم فدراسیون بین المللی مخترعان (IFIA) برگزار می گردد و همه ساله بانوان مخترع و کار آرفرین از ۲۵ کشور جهان در حدود ۱۵۰ اختراع و نوآوری را به مدت 3 روز در این عرصه جهانی به معرض نمایش می گذارند.
همچنین در حاشيه برگزاري اين جشنواره همه ساله نشست یک روزه تخصصی با محوريت هم انديشي بانوان در خصوص كارآفريني و ايجاد مشاغل مرتبط با نوآوري برگزار می گردد.
بازدید بیش از شش هزار نفر در مدت 3 روز از این جشنواره نشانگر اهمیت این عرصه بین المللی در حوزه اختراعات و نوآوری توسط بانوان می باشد.
ضمناً بانوان شركت كننده در اين رويداد در حین برگزاری نمایشگاه امکان حضور در کارگاه های تخصصی چشم انداز مالکیت فکری و تبديل ايده به ثروت كه توسط سازمان مالكيتهاي فكري ملل متحد (WIPO) و سازمان ثبت اختراعات كشور كره جنوبي (KIPO) در محل نمایشگاه برگزار می گردد را خواهند داشت.
این کارگاه های آموزشی به منظور آموزش و بهره مندي بانوان شرکت کننده در این عرصه بین المللي با آخرین قوانین مالکیت معنوي و روش هاي نوین تولید و کار آفریني جهان در حیطه بانوان برگزار می گردد و استاتید برجسته ای از سازمان مالکیتهای فکری ملل متحد(WIPO) ، کار آفرینان موفق کشور کره جنوبی و …. سرفصل های آموزشی این دوره را به شرکت کنندگان ارائه می کنند.

 کسب اطلاعات بیشتر:

9654 7763 021

4174 7763 021

2023 여성발명왕_영무