نمايشگاه بين المللی اختراعات تورنتو کانادا

  • خانه / رویداد در حال ثبت نام / نمايشگاه بين المللي…

نمايشگاه بين المللي اختراعات کانادا

♦ نمایشگاه بين المللي اختراعات کشور کانادا “تورنتو”

♦ وضعيت : آغاز ثبت نام   

♦ مهلت ثبت نام: ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۹

♦ تاریخ برگزاری: ۸ شهریور ماه ۱۳۹۹

♦دریافت فرم ثبت نام: “دریافت فایل ثبت نام با فرمتPDF”

♦ سايت رسمي مرجع برگزار كننده:

www.tisias.org

ca12

اطلاعیه

با توجه به شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان علی الخصوص در قاره آمریکا و سیاست های کلان فدراسیون جهانی مخترعین به منظور حفظ سلامتی تمام مخترعین دنیا طبق دستور العمل های بهداشتی (WHO) به استحضار می رساند، پنجمین دوره جشنواره و مسابقات بین المللی ICAN2020 (کانادا) امسال در تاریخ 29 آگوست به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

همچنین تسهیلات ویژه ای برای اعضای فدراسیون که گواهینامه INV را دریافت نموده اند برای شرکت در این رویداد فراهم گردیده است.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر نمایندگی فدراسیون در جمهوری اسلامی ایران با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۶۳۹۶۵۴ تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات کلی نمایشگاه

پنجمین دوره همایش و مسابقات بين المللي اختراعات كشور کانادا، تورنتو (iCAN 2020) در تاریخ ۲۹ آگوست سال ۲۰۲۰ ميلادي برابر با ۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۹ توسط انجمن بین المللی نوآوری و مهارتهای پیشرفته شهر تورنتو و با حمایت فدراسیون بین المللی مخترعان (IFIA) و انجمن جهانی مالکیت معنوی (WIIPA) برگزار مي گردد. انتخاب و اعطای مدال و جوایز در بخش مسابقات این عرصۀ بین المللی به مخترعین با بررسی دقیق اختراعات ایشان توسط هیات داوران با تخصص های ویژه صورت می پذیرد و مراسم اعطای مدال با حضور مسئولين و شخصیت های علمي كشور کانادا برگزار خواهد شد.

به طور متوسط همه ساله در حدود ۲۰۰ مخترع از 25 كشور جهان در اين رخداد بين المللي در مساحتي به متراژ ۲۰۰۰ متر مربع در مرکز نمایشگاهی یورک واقع در قسمت شمالی شهر تورنتو حضور مي يابند.

مزایای شرکت در این عرصۀ بین المللی

♦عرضه و فروش مستقیم دستاوردهای پژوهشی و یافتن پشتیبان مالی جهت تولید اختراع
♦شرکت در بخش مسابقه و کسب جوایز و مدال از سازمانهای بین المللی مرتبط با اختراعات و نوآوری
♦ارتباط مستقیم پژوهشگران با مراکز علمی ، دانشگاه ها و سازمانهای بین المللی مخترعان
♦کسب اطلاع از دستاوردهای پژوهشی ، اختراعات و فن آوری های روز دنیا

برخي از نكات مهم در خصوص این عرصۀ بین المللی

برگزاری اين عرصۀ مهم بین المللی فرصتی جهت معرفی و آشنائی مخترعين و نوآوران کشور جمهوري اسلامي ايران با مجامع علمی ، دانشگاهها و سازمانهای مرتبط با اختراعات و مخترعین در سطح بین المللی و کسب اطلاعات از اختراعات و فن آوری های روز دنیا و همچنین جهت ارائۀ اختراعات ثبت شده مخترعان کشور در سطح بین المللی می باشد و نیز عرصه ای برای ورود به بازارهای جهانی و یافتن حمایت کنندۀ مالی برای تولید دستاوردهای علمی مي باشد.

 کسب اطلاعات بیشتر:

9654 7763 021

4174 7763 021