یکشنبه, 21 فروردين 776 07:20

خودروی الکتریکی فولکس واگن رکورد زد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

خودروی الکتریکی مسابقه ای فولکس واگن در مسابقه سالانه ای در آمریکا رکورد جدیدی ثبت کرده است. این خودرو کمتر از ۱۱۰۰ کیلوگرم وزن دارد و ۵۰۰ کیلووات برق تولید می کند.خودروی الکتریکی مسابقه ای فولکس واگن در مسابقه سالانه ای در آمریکا رکورد جدیدی ثبت کرده است.

این خودرو کمتر از ۱۱۰۰ کیلوگرم وزن دارد و ۵۰۰ کیلووات برق تولید می کند.سوخت خودروی عجیب فولکس واگن گلیسرولاست. این ماده نوعی الکل قند است که به عنوان شیرین کننده استفاده می شود.

به هرحال این رویداد که «مسابقه به ابرها» لقب گرفته از سال ۱۹۱۶ برگزار می شود. فولکس واگن در این رویداد فناوری جدید خود را به نمایش گذاشت که در مجموعه ای از خودروهای باتری دار از جمله سریI.D به کار می رود.

در حال حاضر I.D.R به عنوان سریع ترین خودروی مسابقاتPikes Peak International Hill Climb در ۱۰۰ سال اخیر لقب گرفته است.ه گفته فولکس واگن، I.D. R Pikes Peak پیچیده ترین و نوآورترین خودرویی است که بخش موتوراسپرت این شرکت ساخته است.

این خودروساز آلمانی میلیاردها دلار برای تولید خودروهای الکتریکی صرف کرده زیرا قصد دارد پس از رسوایی مربوط به تقلب در آزمایش های انتشار گازهای گلخانه ای خودرو، شهرت خود را بازسازی کند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

بازدید : 274
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

 

 

 

معرفی فدراسیون جهانی:

- معرفی
- اعضای فدراسیون
- هیئت رئیسه   

معرفی موسسه مخترعان:

- معرفی
- چارت سازمانی
- اهداف

  نمایشگاه ها:
- نمایشگاه های داخلی
- نمایشگاه های بین المللی

 عضویت در سایت

تماس با ما

تلفن:  02177639654

        02177634174

فکس: 02177622732