یکشنبه, 19 دی 775 06:50

لذت غواصی در اعماق آب با ماسک غواصی فوق‌پیشرفته

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

کارشناسان به تازگی نوعی ماسک غواصی جدید به نام (SV۲ snorkel) طراحی کرده اند که به شناگر امکان می‌دهد محوطه بیشتری از فضای زیر آب را مشاهده کند.

برای جلوگیری از بخار گرفتگی شیشه عینک غواصی به دلیل تنفس فرد ماسک SV۲ snorkel دارای دو محفظه جداگانه برای تنفس و قسمت بالایی صورت شامل چشم هاست.

افراد با استفاده ازاین ماسک فوق پیشرفته می‌توانند وسعت زیادی از فضای زیر آب را تا ۱۸۰ درجه مشاهده کنند و نگرانی از بابت بخارگرفتگی شیشه ماسک خود ندارند.همچنین دراین ماسک نوعی سیستم به نام (FlowTech system) وجود دارد که اجازه می‌دهد جریان هوا به راحتی منتشر شود، به جای آنکه لوله تنفس در دهان فرد قرار بگیرد ماسک برروی کل صورت فرد قرار می‌گیرد و درداخل ماسک به دم و بازدم می‌پردازد، بدون اینکه دچار درد در دهان به دلیل نگهداری لوله تنفس یا وارد شدن آب به مجاری تنفسی خود شود.

جنس این ماسک از سلیکون بسیار بادوام و عایق‌بندی شده در برابر آب و فشار زیرآب است و چنانچه آب از پشت سر فرد وارد ماسک شود به شکل بازدارنده با استفاده از یک سوکت به خارج هدایت می‌شود.از جمله دیگر ویژگی‌های این ماسک غواصی می‌توان دارا بودن دوربینی متحرک برای ضبط تصاویر زیر آب با کیفیت بالا است.

سیستم تهویه هوای پیشرفته موجود دراین ماسک غواصی اجازه جریان یافتن مناسب هوا را درون ماسک می‌دهد، خروجی هوا از دو راه انجام می‌دهد و ماسک دارای سیستمی برای نگهداری واندازه گیری CO۲ تولیدی و جلوگیری ازافزایش بیش از اندازه آن و بروز حالت خفگی در غواص است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بازدید : 348
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

 

 

 

معرفی فدراسیون جهانی:

- معرفی
- اعضای فدراسیون
- هیئت رئیسه   

معرفی موسسه مخترعان:

- معرفی
- چارت سازمانی
- اهداف

  نمایشگاه ها:
- نمایشگاه های داخلی
- نمایشگاه های بین المللی

 عضویت در سایت

تماس با ما

تلفن:  02177639654

        02177634174

فکس: 02177622732