چهارشنبه, 21 مهر 775 08:41

خشک کن سریع دستکش و چکمه هم از راه رسید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

یکی از جنبه های آزاردهنده فعالیت در سرمای زمستان و شرایط برفی، خیس شدن و یخ کردن دستان و پاها به علت آسیب پذیری چکمه ها و دستکش هاست.اما حالا برای حل این مشکل دستگاه منحصربه فردی توسط شرکت درای گای ابداع شده است.

این دستگاه که فورس درای دی ایکس نام دارد، می تواند به طور همزمان چکمه و دستکش های شما را با سرعت بالایی خشک کرده و آماده استفاده مجدد کند.

دستگاه یادشده چهار ستون دارد که می توان از آنها برای آویزان کردن چکمه ها، دستکش ها، کفش ها و غیره به طور همزمان استفاده کرد. پس از آویزان کردن این وسایل باد گرم از داخل محفظه های تعبیه شده بر روی این ستون ها و همین طور ستون مرکزی دستگاه دمیده شده و سرعت خشک شدن وسایل مختلف را افزایش می دهد.

دستگاه یادشده مجهز به زمان سنج نیز هست و با استفاده از آن می توان زمان فعالیت دستگاه را نیز قبل از خاموش شدن تنظیم و مشخص کرد. با استفاده از یک دکمه دیگر می توان میزان گرمای هوای دمیده شده را نیز تغییر داد.

فورس درای دی ایکس با استفاده از قابلیت های خاص خود می تواند علاوه بر خشک کردن چکمه و دستکش بوهای ناشی از وجود باکتری هایی که در عرق بدن انسان یافت می شوند را نیز از بین ببرد تا چکمه و دستکش خوشبو شوند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

بازدید : 236
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

 

 

 

معرفی فدراسیون جهانی:

- معرفی
- اعضای فدراسیون
- هیئت رئیسه   

معرفی موسسه مخترعان:

- معرفی
- چارت سازمانی
- اهداف

  نمایشگاه ها:
- نمایشگاه های داخلی
- نمایشگاه های بین المللی

 عضویت در سایت

تماس با ما

تلفن:  02177639654

        02177634174

فکس: 02177622732