دوشنبه, 22 شهریور 775 07:25

ساخت یک دوربین کاملا ضدلرزش

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

دوربین ضدلرزش موسوم به "گیمبال‌کم"(GimbalCam) با استفاده از پایه تراز نگه‌دارنده برای تعبیه و تصویربرداری روی اجسام متحرک مانند دوچرخه‌های کوهستان طراحی شده است.تا به حال تعداد زیادی از ابداعات برای ثابت ماندن دوربین که کمک می‌کند تا لرزش‌ها گرفته شود، مانند GoPros بکار گرفته شده است.

اما "گیمبال‌کم" کمی متفاوت است. این یک دوربین فشرده ویدئویی با کیفیت فیلمبرداری 4K و با سرعت تصویربرداری 30 فریم بر ثانیه است که دارای یک تراز تثبیت کننده سه جهته در درون خود است.

با وجود این تراز داخل "گیمبال‌کم" دیگر به هیچ تثبیت کننده دیگری مورد نیاز نیست.این دوربین همراه با تراز مکانیکی 170 گرم وزن دارد و به صورت دیجیتالی با استفاده از نرم افزار یکپارچه، لرزش‌ها را می‌گیرد.لنز عریض 170 درجه‌ای که دارای زاویه دید گسترده‌ای است، کمک می‌کند تا همه تصاویر صاف باشد.

دکمه‌های کنترل ساده و صفحه نمایش 1.5 اینچ بر روی دوربین وجود دارد، ضمن اینکه می‌توان آن را از راه دور از طریق یک اپلیکیشن iOS یا اندروید کنترل کرد.

از این برنامه همچنین برای تغییر تنظیمات و انتقال بین حالت‌های عملیاتی می‌توان استفاده کرد."گیمبال‌کم" دارای وضوح 16 مگاپیکسل است و با یک بار شارژ باتری می‌توان دو ساعت از آن استفاده کرد.همچنین لازم به ذکر است که این دوربین داخل یک قاب ضد آب قرار گرفته است. البته این بدان معنی است که شما می‌توانید آن را زیر بارش استفاده کرده یا در آب فرو ببرید اما نباید از آن در غواصی یا چیزی شبیه آن استفاده کرد.

 

منبع: ایسنا

بازدید : 176
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

 

 

 

معرفی فدراسیون جهانی:

- معرفی
- اعضای فدراسیون
- هیئت رئیسه   

معرفی موسسه مخترعان:

- معرفی
- چارت سازمانی
- اهداف

  نمایشگاه ها:
- نمایشگاه های داخلی
- نمایشگاه های بین المللی

 عضویت در سایت

تماس با ما

تلفن:  02177639654

        02177634174

فکس: 02177622732